На Вінниччині перероблятимуть старий одяг на килимки

Вироблятимуть такі килими місцеві жителі, а отримані з продажу кошти підуть на розвиток села, “збереження його краси та історії”


У селі Стіна, що Вінниччині, місцеві жителі планують виробляти кольорові килимки зі смужок старого одягу. Аби дати своїм речам “друге дихання”, жителі Вінниці можуть принести одяг на переробку до вінницької станції сортування, інформує видання Veжа.

Зазначається, що ініціатива належить вінницькій станції сортування сміття “Shuttle” та громадській організації “Наше Поділля”. 

Вироблятимуть такі килими місцеві жителі, а отримані з продажу кошти підуть на розвиток села, “збереження його краси та історії”.

Такий апсайклінг,  тобто оригінальна переробка старих речей у щось нове, відбуватиметься на старовинних ткацьких станках у селі Стіна, на базі екоцентру з однойменною назвою.

Наразі “Shuttle” приймає пробну партію будь-якого вживаного одягу та тканин: синтетичного, органічного та зі змішаних волокон. Найзручніше, кажуть, майстрам працювати з тонкими тканинами (футболками, сорочками та платтями).

Адреса “шатлу” – проспект Юності, 9; номер телефону – 093 446 3598.

 

Джерело:https://shotam.info/na-vinnychchyni-pererobliatymut-staryy-odiah-na-kylymky/

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

19.02.2020

Читать остальные статьи...