Охматдит пропонує роботу найкращим: шукають медсестер у два відділення

Запрошуємо у свою команду медичних сестер або медичних братів. Можна без досвіду роботи


Як повідомили у медзакладі, запрошують на роботу медичних сестер або медичних братів, щоб підсилити роботу відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій

Відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій НДСЛ «Охматдит» — це один з унікальних структурних підрозділів нашої лікарні, де перебувають на лікуванні дітки від народження до 18 років.

Відділення спеціалізується на наданні ефективної допомоги дітям з отруєннями та дітям з гострою печінковою та нирковою недостатністю. В тому числі й тим дітям, які готуються до пересадки органу, але потребують замісної терапії. Для кожної дитини індивідуально обирається метод діалізної терапії.

Структура відділення: відділення розраховане на 20 ліжок та складається з реанімаційного залу, трьох палат, а також інфекційного боксу. Ми маємо хорошу матеріально-технічну базу та унікальні для України методи надання допомоги дітям. Тут працює висококваліфікований медичний персонал, який робить все можливе, аби надавати діткам якісну і своєчасну допомогу.

Команда відділення: лікарі-анестезіологи, операційні медичні сестри, медичні сестри та молодші медичні сестри.

Запрошуємо для навчання, подальшої співпраці та кар’єрного зросту. Чекаємо людей, готових навчатися та вдосконалювати свої вміння. А ми зі свого боку докладемо всіх зусиль і поділимося знаннями та вміннями, які маємо самі.

За інформацією щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів:

044 – 239 – 87 – 63; ndslkdr@ukr.net

Або старша м/с: h.viktoriya2323@gmail.com

Джерело:https://bigkyiv.com.ua/ohmatdyt-proponuye-robotu-najkrashhym-shukayut-medsester-u-dva-viddilennya/

Джерело:  https://rabota-i-trud.ua

25.01.2024

Читати решту статей...