Під Торецьком молодий «куркуль» відкрив птахоферму

У селищі Щербинівка, що під Торецьком, з’явилась птахоферма, яку молодий підприємець Микола П'ятченко облаштував сучасною очисною системою


Свою підприємницьку діяльність Микола П’ятченко починав ще до війни, повідомляє Антикризовий медіа-центр.

Хлопець займався продажом комбікормів, але через події, що розвернулися на Сході країни, втратив майже всіх клієнтів. Цю справу залишив та спробував себе у іншому напрямку сільського господарства.

«На останні гроші придбав вживану промислову клітину для птахів і спробував зайнятися розведенням домашніх тварин», - розповів Микола.  

Невелика ферма налічувала кількасот птахів, але вони потребували багато сил по догляду за ними. 

Аби автоматизувати ферму, торецький підприємець взяв участь у конкурсі «куркулів». Виграні гроші витратив на придбання сучасної очисної системи.

«Зробили яму на 8 кубів, куди потрапляє послід, туди ж добавляється вода і міксером переміщується. Так легше відкачати рідину», - запевняє фермер.

Поновив Микола і виробництво комбікормів. Об’єми ще не значні, але все ж таки дозволяють годувати птицю.

Отримавши фінансову підтримку, Миколі вдалося збільшити втричі поголів’я курей. Вже найближчим часом хлопець збирається отримати першу продукцію – коричневе яйце, характерне для цієї породи курей.

За словами фермера, воно має більший попит у покупця.  

В планах у Миколи створення трьох додаткових робочих місць. Для підприємця це не межа, адже він вже будує нові господарчі приміщення, аби розширити свою птахоферму.

 

Источник:https://bizshid.com/news/674-pid-toretskom-molodij-kurkul-vidkriv-ptakhofermu

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

30.10.2018

Читать остальные статьи...