Головне зрозумійте, чим вам подобається займатись, а потім подумайте, як це перетворити у заробіток
Працюєте на ненависній роботі, а вечорами випікаєте тортики, ліпите з глини чи майструєте щось? Перетворіть ваше хобі на заробіток. Так, це не так складно, як може здатись на перший погляд.
Головне зрозумійте, чим вам подобається займатись, а потім подумайте, як це перетворити у заробіток. Адже немає нічого кращого ніж займатись справою до душі. Наші герої вам для прикладу.
Пекарня на кухні
Якщо ви палко любите проводити дні на кухні, щось випікати та радувати своїх близьких смачними тортиками, то чому б не почати з цього робити бізнес. Зараз кондитерська справа є популярною, а для цього навіть не потрібно знімати окреме приміщення. Все можна робити в себе на кухні, так зекономите на оренді.
Жителька Сватового Луганської області Альона Пінчак звільнилася з дитсадка, щоб на замовлення виготовляти торти. Самотужки опанувала секрети кондитерської справи і мріє про власну майстерню. То чому цього не можете зробити ви?
Зараз кілограм тортика коштує 300-400 гривень, а уявіть скільки замовлень в місяць ви можете робити та помножте цю сумму. Люди, які займаються випічкою, зазвичай розказують про себе в інтернеті та у соціальних мережах. Головне – мати гарні фото, щоб десерт хотілось скуштувати з першого погляду. А ще, радимо звернути увагу на солодощі без цукру. Зараз здорове харчування неабияк популярне, а звичайна плитка корисного шоколаду може коштувати близько 100 гривень. Благо, рецептів та курсів в мережі вистачає.
Ляльки ручної роботи
Ви завжди любили щось ліпити чи майструвати з маленьких деталей? А може навіть з цього виходять ляльки чи інші фігурки? Так, і на цьому можна побудувати власний бізнес. Більше того, ляльки можна продавати навіть за $300. Саме так робить один з наших героїв Олександр Бесарабов, який на пенсії, щоб заробити грошей почав майструвати ляльки. А все, що для цього треба – це майстерня вдома та речі, куплені на барахолках.
Не бійтесь розповідати про своє захоплення знайомим, може серед них з’являться ваші перші покупці. І звісно викладайте все в інтернет. Зараз з хендмейдом можна виходити і на закордонні ринки, завдяки таким платформам як Etsy чи Amazon. Іноземці часто купують якісь цікаві речі для себе і не бояться віддавати за це гроші.
Прикраси
Якщо для вас краще виготовити прикраси власними руками з того, що є під руками, а не купувати в магазині, то робіть їх і для інших. Один з наших героїв Віталій Тарабарін у Краматорську заснував власну ювелірну майстерню, зараз має клієнтів з різних куточків України та Європи. А починав все робити в себе вдома з мінімальним набором інструментів. Та й навчитись самотужки робити не важко. Головне – спробувати. Навіть , якщо не виходить з першого разу, то не варто опускати руки.
Прикраси можна продавати від 100 до 1000 гривень за одиницю, все залежить від того, які матеріали ви використовуєте. Публікуйте свої вироби хоча б у себе в Інстаграмі, і якщо вони заслуговують уваги, то сарафанне радіо не змусить себе довго чекати. Перші клієнти вже на підході.
Скульптури з глини
Здавалось би, глиняний посуд не зацікавить аудиторію, тому це погана справа для бізнесу. Але, якщо ви вже вмієте щось ліпити з глини, то чому б не зробити щось креативне? Так робить Віктор Кущенко, який створює з глини китів, кашалотів, косаток, незвичайні ліхтарі у вигляді коралу та інші вироби для декору.
Окрім готових виробів, в цій справі ще й можна заробляти на майстер-класах, де ви допомагатимете людям створювати щось власними руками. Звісно, якщо самі відточили майстерність. Так, якщо у вас немає вільної кімнати в квартирі, яку ви готові забруднити глиною, то краще орендувати окреме приміщення для творчості.
Але ця справа прибуткова, бо скульптури можна продавати за 1000-2000 гривень. І не варто забувати про іноземний ринок, де є багато любителів креативного. Але тут потурбуйтесь про те, щоб вироби приїхали до адресата цілими і неушкодженими.
Вироби з металу
Хто б міг подумати, що з брухту можна зробити прибутковий бізнес. І мова йде зовсім не про здачу металобрухту. Якщо ви любите щось зварювати з металу і з цього виходять якісь фігурки, то їх можна продати за чималі кошти. Так Сергій Демченко робить скульптури із старих запчастин у стилі стимпанк і продає їх за 2000 доларів.
Зараз багато ресторанів намагається креативно оформити дизайн закладу, тому можливо саме ваша фігурка буде до вподоби. Головне – продати перший виріб і тоді про вас дізнаються. А ще, з металу можна створювати маски чи годинники в стилі стимпанк.
Тоді ви станете цікавим іноземному ринку, де готові купити одну таку маску за 300 доларів. Через такі платформи як Etsy чи Amazon можна продавати свої вироби за кордон.
Источник:https://shotam.info/p-iat-khobi-iaki-mozhut-staty-vashym-biznesom/
Джерело: https://rabota-i-trud.ua
05.08.2019