Помилки харчуваня на роботі: що може довести до голодної непритомності, зайвої ваги або гастриту?

З одного боку, часу на обід мало, приготувати ніде, з іншого боку, їжа повинна бути смачною і корисною. Вкрай бажано приділити час прийому їжі, залишивши всі справи. Таким чином ви ретельніше пережовуєте їжу


Якщо ви всерйоз задумалися про своє здоров’я та здорове харчування, але при цьому, активно працюєте та не хочете довести себе до голодної непритомності або гастриту, або «приносити» зайву вагу з офісу, перед вами неминуче постане питання: «Як харчуватися на роботі». Про це ідеться у дописі дієтолога Світлани Фус.

Життя «під диктовку» офісного стилю день у день створює рутинні звички, які не завжди бувають корисними.

Які найпоширеніші помилки в харчуванні на роботі.

Багато тонізуючих напоїв. Чай, кава, енергетики, а також споживання солодких напоїв в великій кількості погіршує засвоєння заліза і кальцію з їжі.

Занадто великі перерви між прийомами їжі або дуже часті перекуси, харчування всухом’ятку, погане пережовування їжі через брак часу. Ці звички призводять до застійних процесів у жовчовивідних шляхах, до загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Одноманітне харчування. Багато людей кожен день приносять на роботу один і той же набір страв. Так легше, не потрібно думати, що приготувати. Однак упродовж тривалого часу таке харчування може призвести до дефіциту вітамінів і мінералів.

Їжа швидкого приготування, фаст-фуд. Як результат – «перебір» глюкози і жирів. Це може сприяти розвитку цукрового діабету, порушення обміну речовин, надлишковій масі тіла.

Зайве вживання солодощів через міфи, що розумова праця вимагає додаткової енергії для головного мозку. Насправді, енергії і так вистачає – близько 19% від величини основного обміну припадає на цю розумову роботу. Зниження працездатності насамперед буде через неповноцінне та нерегулярне харчування.

Недостатня кількість в раціоні фруктів, овочів і зелені.

“Думаю, що правильне харчування на роботі має стати вашою здоровою звичкою”, – говорить дієтолог.

Джерело:https://bigkyiv.com.ua/pomylky-pry-harchuvanni-na-roboti-shho-same-mozhe-dovesty-do-golodnoyi-neprytomnosti-zajvoyi-vagy-abo-gastrytu/

Джерело:  https://rabota-i-trud.ua

09.03.2024

Читати решту статей...