Послугу "єЧерга" для автобусів тестуватимуть вже у семи пунктах пропуску, - Мінінфраструктури

Повідомляється, щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему єЧерга. Для цього варто зареєструватись на сайті та обрати потрібний прикордонний перехід


Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури збільшує перелік пунктів пропуску для тестування послуги "єЧерга" для автобусів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook Мінінфраструктури.

Зазначається, що відкрили для тестування ще п’ять пунктів пропуску у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Загалом тестування охопить вже сім пунктів перетину кордону. Окрім пунктів пропуску "Ягодин - Дорогуськ" та "Устилуг - Зосин", тестування буде поширено на наступні пункти пропуску:

  • Краківець - Корчова (Львівська область);
  • Шегині - Медика (Львівська область);
  • Порубне - Сірет (Чернівецька область);
  • Мамалига - Крива (Чернівецька область);
  • Чоп - Захонь (Закарпатська область).

Як повідомляється, у Львівській та Чернівецькій областях тестування почнеться з 21 серпня, у Закарпатській - з 23 серпня.

"За три тижні тестування нової послуги для автобусів у Волинській області кордон за записом перетнуло близько однієї тисячі автобусів. У той же час етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший", – пояснив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Повідомляється, щоб перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему єЧерга. Для цього варто зареєструватись на сайті та обрати потрібний прикордонний перехід.

Йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Таким чином, всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.

Послугу єЧерга для автобусів тестуватимуть вже у семи пунктах пропуску, - Мінінфраструктури 01

Джерело: https://censor.net/ua/n3438247

Джерело:  https://rabota-i-trud.ua

18.08.2023

Читати решту статей...