"Спільнота Відновлення": як відбувалась релокація відомого сєвєродонецького пабу "The Puzo Pub"

“The Puzo Pub” був місцем, в якому сєвєродончани збирались дивитись футбольні трансляції, куди приходили на рок-концерти, де збирались пограти дартс та послухати стендап. Або просто зібратись з друзями й гарно провести час. А смачна їжа та атмосферний інтер'єр не залишали байдужими нікого


“The Puzo Pub” був місцем, в якому сєвєродончани збирались дивитись футбольні трансляції, куди приходили на рок-концерти, де збирались пограти дартс та послухати стендап. Або просто зібратись з друзями й гарно провести час. А смачна їжа та атмосферний інтер'єр не залишали байдужими нікого. Через вторгнення рф власникам пабу довелося все починати “з нуля”, але тепер вже в столиці України. “The Puzo Pub” став амбасадором “Спільноти Відновлення” та лауреатом відзнаки “Незламні зі сходу”. Історію релокації культового сєвєродонецького пабу розповідає Східний Варіант.

“Спільнота Відновлення” — засноване Східним Варіантом ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до Спільноти відновлення та підтримайте Східний Варіант донейтом.

***

Від пивного кіоску до великого пабу

Євген Карабанов та Дмитро Габсалямов — засновники “The Puzo Pub”. Підприємці починали свій бізнес із пивного кіоску.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Євген Карабанов. Фото: Східний Варіант

“Це було просто пиво на виніс. Було кілька спільних столиків. І снеки для пива. Але й за цих умов ми намагалися догодити клієнту, бути кращими. Пропонували асортимент більший, ніж в інших закладах”, — ділиться з нами Євген.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Євгена Карабанова

Згодом компаньйонам вдалося відкрити вже кілька пивних точок. А незабаром з’явилася ідея нового проєкту. Тоді закрили всі попередні точки та переїхали на Новікова, 17. Там заклад отримав назву “Велике Пузо”. На новій точці самостійно наводили лад і починали працювати. Нове місце засновникам хотілося розвивати та вдосконалювати. Виникла ідея відкрити невелику кухню, щоб окрім пива та снеків була домашня їжа.

“Ми шукали кухаря, який би готував смачно та по-домашньому. Почали готувати настоянки. Потік людей посилився. Крім нас двох знадобилися ще люди. Нас стало троє, потім четверо. Колектив дедалі більшав. І приміщення дозволяло розширювати його далі. Вирішили відкрити ще один зал”, — уточнює підприємець.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Instagram “The Puzo Pub”

Євген розповів, що його компаньйон познайомився із сєвєродонецьким дизайнером Дмитром Прудовим. Той запропонував намалювати першу концертну залу.

Східний Варіант раніше знайомив своїх читачів з історією Дмитра та його проєктів. Статтю можна прочитати тут.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Instagram “The Puzo Pub”

Дмитро каже, що загорівся цим проєктом. Тоді разом із засновниками пабу вирішили поїхати в тур по пабах Харкова, щоб надихнутись атмосферою місцевих закладів. Після цієї поїздки Дмитро намалював інтер’єр залу сєвєродонецького пабу.

За словами Дмитра, “The Puzo Pub” став проривом у сфері пабів у Сєвєродонецьку.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Дмитра Прудова

“Усі почали говорити про Puzo Pub. І заклади пожвавилися, теж хотіли змін. Це стало якимсь мейнстрімом. Puzo Pub задав темп у всьому місті”, — згадує дизайнер.

Всередині “The Puzo Pub”

Першим залом у “The Puzo Pub” був контактний зал. Другий зал — концертний. З цього залу і розпочався дизайн.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Дмитра Прудова

“Сцена прославила заклад. Згодом вона стала полем для діяльності. Такого у місті не було, щоб у закладі виступали рок-групи чи стендап”, — пояснює Дмитро.

Третім залом у проєкті став пивний крафтовий. Дмитро каже, що інтер’єр цього залу, який він розробляв, вважає найкращим в Сєвєродонецьку.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Дмитра Прудова

Євген розповів, як виникла ідея нової назви для пабу.

“Якось наш приятель зайшов до нас у гості й сказав: “Хлопці, ви не “Велике пузо”. Ви — “The Puzo Pub”. І з того моменту ми назвалися саме так. І, коли дійшло до фасаду, ми повісили вивіску вже з новою назвою”, — ділиться він.

Рок-концерти, дартс, футбол

За словами ресторатора, у його компаньйона виникла ідея проводити в пабі рок-концерти. До пабу почали приїжджати гурти зі всієї України. Кожен музикант, який приїжджав у “The Puzo Pub”, залишав свій автограф.

“У нас була ціла окрема стіна, на яку ми вішали рамку з таким автографом. Концертна зала була просочена рок-музикою. Паб насичувався історією. Він був справжнім”, — каже власник пабу.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Instagram “The Puzo Pub”

Пізніше у пабі почали проводити турніри з дартсу.

“Спочатку це були просто змагання між нашими відвідувачами. А згодом хлопці зареєстрували себе, щоб їх показники фіксувалися на всеукраїнській платформі змагань з дартсу”, — пояснює Євген.

Згодом компаньйони відкрили кальянний зал. А наступним проєктом пабу стало коментування футбольних матчів. У зв'язку з цим засновники The Puzo Pub вирішили побудувати коментаторську кабінку.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Дмитра Прудова

“Ця ідея виникла в мого компаньйона Дмитра. У кабінці був монітор, мікрофон. У нас було три коментатори”, — каже підприємець.

Перший вибух, другий, третій…

Взимку 2022 року реалізували черговий проєкт — виступ стендап-коміків. У Сєвєродонецьку і в цьому напрямі вкотре конкурентів у Puzo Pub не було.

“Знайшли коміків. Хлопці з нуля репетирували все це кілька місяців. Після роботи збирали повну залу своїх знайомих і персонал пабу, щоб вони поринули в атмосферу повної зали. Відбувся перший стендап. Все пройшло на ура. А 26 лютого мав бути другий стендап. Але цього не сталося. Почалася війна”, — ділиться з нами Євген.

Перший вибух від обстрілу окупантів сєвєродончани почули 24 лютого. Приліт російського снаряда у колишній аеропорт Сєвєродонецька.

“Ми, всі ті, хто мав безпосередньо стосунок до Puzo Pub, зібралися сім'ями разом. Але коли був другий приліт, а потім третій, рішенням було спуститися в підвал”, — згадує підприємець.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото з архівів Дмитра Прудова

Сім'ями ресторатори поїхали до старих районів міста, де було обладнано бомбосховища.

“Під час обстрілів я їздив неодноразово в нові райони міста в Puzo Pub, намагався щось контролювати. Ми приїжджали, намагаючись врятувати їжу, тому що її там було дуже багато. Зрештою ми віддавали її, намагалися комусь допомогти”, — каже ресторатор.

Обстріли міста частішали. Внаслідок близьких прильотів скло в пабі вилетіло, тамбур був пошкоджений.“Ми позатуляли вікна як могли й знову у підвал. У бомбосховищі просиділи близько трьох тижнів. Ставало все небезпечніше. Прильоти вже були по старих районах. Ми вирішили їхати, тому що просвіту не було”, — пояснює власник пабу.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Instagram “The Puzo Pub”

Сім'я виїхала у бік Дніпра.

“У Межирічі нас прихистили друзі. Ми думали, що переночуємо і поїдемо далі. Але далеко від дому їхати не хотілося”, — ділиться з нами сєвєродончанин.

Друзі сім'ї мешкали на території дитячого садка. Там сім’ї Євгена виділили кімнату. Загалом там було до 15 людей. Каже, що сподівалися, що все закінчиться за 2-3 тижні.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант. Так виглядає заклад в Києві сьогодні

Так родина жила близько місяця. Але, за словами Євгена, треба було діяти, тому він вирішив їхати далі й щось робити. Його дружина дізналася, що є люди, які допомагають вивозити бізнес.

“Було близько 6 ходок із Сєвєродонецька до Дніпра. Все вивозилося з Puzo Pub частинами фурою. У Дніпрі ми це все вивантажували. Перевантажували в іншу фуру. Рятували меблі та все, що могли. Якби не ці люди, ми б взагалі нічого не вивезли”, — каже власник пабу.

Наступна зупинка — столиця

З Дніпра сім'я вирішила їхати до Кіровоградської області, де товариш Євгена запропонував сім'ї квартиру.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

“Дорогою до Олександрії ми потрапили в аварію. Слава Богу, залишилися живі. Провели місяць у лікарні. Поки відновлювалися, фури з обладнанням стояли в Дніпрі. Коли я почав ходити й нас з дружиною виписали, вирішили їхати до Києва і базуватися там”, — ділиться з нами Євген.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

Він розповів, що за допомогою рієлтора разом із колегами обрали приміщення для майбутнього закладу.

За його словами, спочатку не планувалося, що це буде саме The Puzo Pub.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

“Здавалося, що це неможливо, бо саме у Сєвєродонецьку було своє рідне та величезне приміщення, де ми розвивалися. Стільки всього зроблено за ці 9 років. Стільки проєктів. Все вкладалося на віки. Реально будувалося, щоб воно жило і щоб ті, хто ось зараз танцюють тут молодими, танцювали там і дорослими”, — ділиться із нами засновник The Puzo Pub.

Сєвєродонецький дизайнер Дмитро Прудов допоміг адаптувати те, що вдалося вивезти з приміщення пабу у Сєвєродонецьку, в новий проєкт та інтер'єр уже у Києві.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

“Нам дуже сподобався проєкт Дмитра. Почали робити ремонт. Зробили. Потім відкриття паба. І ось працюємо досі”, — каже Євген.

За його словами, за цей час довелося подолати чимало труднощів, серед яких і блекаут.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

“Трудимося, боремося з усіма ситуаціями. І звичайно ж, ці зовсім інші масштаби закладу. Так, зараз немає ні дартсу, ні концертів. Ну, як то кажуть, треба жити сьогоденням, а не минулим. Ми плануємо розвиватися і розширюватися далі. І я все одно вірю, що Сєвєр відвоюють і ми повернемося додому”, — впевнений підприємець.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

“The Puzo Pub” став амбасадором “Спільноти Відновлення” та лауреат відзнаки “Незламні зі сходу”.

сєвєродонецьк The Puzo Pub

Фото: Східний Варіант

За діяльністю “The Puzo Pub” можна слідкувати в Instagram. Відвідати заклад в Києві можна за адресою вул. Регенераторна, 4.

Джерело:https://v-variant.com.ua/article/sievierodonetsk-puzo-pub/

Джерело:  https://rabota-i-trud.ua

12.09.2023

Читати решту статей...