Кабмін сказав “так” е-трудовим книжкам

Що це дасть


Український уряд підтримав впровадження електронних трудових книжок. Про це повідомила у середу, 27 листопада, керівниця Мінсоцполітики на своїй сторінці у Facebook.

Таке рішення стане каталізатором того, що паперова трудова книжка відійде у минуле.

Що це означатиме

  • Працівники не продовжуватимуть радянську практику збирання купи довідок для підтвердження свого трудового стажу (якщо втратили книжку)
  • Пенсії та соціальні виплати призначатимуться автоматично без зайвої бюрократії.

 

Що це дасть

  • Дозволить кожному у кілька кліків за допомогою електронного підпису отримати витяг у електронному кабінеті Пенсійного фонду і не боятися загубити трудову книжку.
  • Працівники будуть впевнені, що відомості завжди надійно захищені, а недобросовісний роботодавець їх не викривить
  • Коли настане час оформити пенсійні виплати – це буде легко та без клопоту збирання підтверджувальних документів – всі дані вже знатиме Пенсійний фонд.
  • Роботодавці не будуть навантажені зайвим кадровим обліком і матимуть завжди достовірну інформацію про своїх працівників.

Нагадаємо, уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити онлайн-послуги програми “Держава у смартфоні”. Одними з перших елементів буде запровадження онлайн-сервісів державних послуг для водіїв у тестовому режимі. Вже незабаром у рамках проекту “Дія” запрацює мобільний додаток з цими послугами.

 

Источник:https://shotam.info/kabmin-skazav-tak-e-trudovym-knyzhkam/

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

28.11.2019

Читать остальные новости...