Кого запрошує на роботу поліція Донеччини?

Головне управління Національної поліції в Донецькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців


А саме:

- заступника начальника відділу управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Донецькій області;
- провідного спеціаліста управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Донецькій області (3 посади);
- спеціаліста управління зв’язку та телекомунікацій ГУНП в Донецькій області.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4.Копія (копії) документа (документів) про освіту.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
6.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.
До вищевказаних документів додаються: медична довідка про стан здоров’я за формою МОЗ, сертифікати про проходження профілактичного наркологічного та психіатричного огляду, довідка про відсутність судимості.
Строк подання документів - 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.
Додаткова інформація щодо вимог до професійної компетентності, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається управлінням кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області за адресою: м. Маріуполь, пр. Нахімова, 86; контактний телефон (0629) 51-98-56.

Источник:http://donbass.ua

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

07.09.2016

Читать остальные новости...