У Житомирі на аквафермі вирощуватимуть австралійських раків

Нагадаємо, що такий бізнес вже діє в Херсоні


У Житомирі за ініціативи міжнародної агенції Goodwill, інвесторів Данії та житомирської громадської організації «Атошник» планують створити мініакваферму з вирощування австралійського червонопалого рака вже до літа 2020 року.

Про це пише «Житомир online».

За інформацією, кілограм таких раків коштує не менше 500-700 грн. До того ж м’ясо австралійського рака смачніше порівняно з українськими річковими «родичами».

Переваги австралійських раків

Наголошується, що австралійський рак має на 30% більше м’ясних ділянок, аніж річковий рак із українських водойм. Якщо річковий рак виростає за 3-5 років, то «австралієць» за перші шість місяців свого життя важить 60 г (річковий рак досягає такої ваги на третьому році життя).

Зазначається, що якщо річковий рак дає потомство раз на рік (до сотні мальків), то червонопалі раки можуть давати потомство до трьох разів на рік, причому за раз народжується до тисячі мальків.

Відомо, що вирощувати австралійських червонопалих раків в Україні можна в два етапи: взимку – у штучному аквасередовищі, а влітку випускати у відкриті водойми, щоб вони там дозріли.

Уточнюється, що агенція Goodwill координуватиме весь процес реалізації проєкту з вирощування австралійських раків у Житомирі, а представники ГО «Атошник» відповідатимуть за будівництво акваферми та бізнес-складову проєкту.

Нагадаємо, що такий бізнес вже діє в Херсоні. Херсонець вклав 400 тис. грн у бізнес із розведення австралійських раків.

Також дивіться відео: екзотичний бізнес: у Херсоні вирощують австралійських раків.

 

Джерело:https://shotam.info/u-zhytomyri-na-akvafermi-vyroshchuvatymut-avstraliys-kykh-rakiv/

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

11.02.2020

Читать остальные новости...