Українські підприємці отримають €500 000

Чому варто спробувати?


Представників малого та середнього підприємництва запрошують до участі у грантовому конкурсі “Підтримка імплементації Європейської Рамки Підприємницьких Компетенцій (EntreComp)”. Про це інформує ГУРТ.

Загальний бюджет грантового конкурсу €1 000 000 на 2 проєкти від потенційних заявників.

“Конкурс спрямований на впровадження EntreComp у реальні навчальні продукти, шляхом створення та розвитку партнерств на національному, регіональному та локальному рівнях; підтримки політики розвитку підприємництва; підтримки інноваційних навчальних рішень”, – ідеться у повідомленні.

Хто може брати участь?

  • Органи влади, відповідальні за політику розвитку підприємництва та освіти;
  • Відповідні державні організації;
  • Навчальні заклади;
  • Бізнес-асоціації;
  • Центри підтримки бізнесу;
  • Заклади вищої освіти;
  • Інші типи організацій приватної та державної форм власності, які діють чи мають намір діяти як учасник процесів з розвитку підприємливості серед різних верств громадян.

Чому варто спробувати?

Учасники конкурсу матимуть можливість отримати компенсацію витрат, пов’язаних з участю у проєкті, відповідно до поданого та затвердженого бюджету; розширити власні міжнародні зв’язки; розробити та протестувати інноваційні навчальні продукти з розвитку підприємливості для різних категорій громадян та отримати досвід реалізації грантових проєктів ЄС в Україні;

Довідкова інформація

Дедлайн подачі заявок – 22 серпня 2019 року, 17:00:00 (за брюссельським часом).

Строк фінансування та дії гранту: 01 лютого 2020 – 31 січня 2023 рр.

Максимальний бюджет грантового конкурсу на один проєкт – 500 000 євро.

Єврокомісія покриває 90% бюджету грантового конкурсу, 10% – на членах консорціуму.

Додаткові запитання щодо грантового конкурсу можна надсилати Олександру Бабію – Консультанту з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП при МЕРТ. Пошта: obabiy@smedo.gov.ua;

Обов’язковою копію також потрібно надіслати Андрію Ремізову, головному спеціалісту відділу розвитку підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку: aremizov@me.gov.ua.

Источник: https://shotam.info/ukrains-ki-pidpryiemtsi-otrymaiut-e500-000/

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

30.07.2019

Читать остальные новости...