Жителі Донбасу можуть скористатися онлайн-платформою, яка допоможе відкрити бізнес

Державний інфо-сервіс Start Business Challenge надає покрокові інструкції з детальною інформацією про все, що необхідно для реєстрації бізнесу


На сайті державного інформаційного сервісу Start Business Challenge можна знайти низку унікальних сучасних послуг, що допомагають підприємцям розпочати та вести власну справу, передає «Бізнес-Схід».

Для початку роботи з сервісом людині треба обрати бізнес, відкриття якого її цікавить. Наразі на сайті представлені 103 кейси. Зокрема, це відкриття курсів іноземних мов, піцерії, ресторану чи кафе, весільного агентства, салону краси, фотостудії, школи програмного забезпечення, студії бодібілдингу тощо.

Після вибору того чи іншого бізнесу, необхідно пройти невеликий тест, за результатами якого користувачі отримають список необхідних для відкриття своєї справи документів та інструкцію з їх оформлення та подальшого використання.

Крім того, на платформі вже зареєстровані три міста Донбасу з інформацією про те, які види бізнесу найвигідніше розпочинати саме у них – це Маріуполь, Попасна та Лисичанськ. Наприклад, у Маріуполі кожен охочий має можливість відкрити 25 видів бізнесу.

Сервіс Start Business Challenge доступний за посиланням: https://sbc.regulation.gov.ua/.

Список міст та видів бізнесу можна побачити за цим посиланням. 

 

Источник:https://bizshid.com/news/867-zhiteli-donbasu-mozhut-skoristatisya-onlajn-platformoyu-yaka-dopomozhe-vidkriti-biznes

Источник:  https://rabota-i-trud.ua

15.01.2019

Читать остальные новости...