Що таке мігрогрін чи мікрозелень
Фермер з Миколаєва Руслав Грімов вирощує вдома 12 видів їстівних паростків рослин. На двох поверхах заміського будинку стелажі і кілька десятків ящиків із мініатюрною зеленню моркви, ячменю, крес-салату, кукурудзи, соняшника, люцерни, редису і гороху.
Про це повідомляє АгроЮг.
За словами фермера, мікрогрін містить чимало поживних речовин, мінералів. Сама технологія вирощування не передбачає використання добрив або хімії. Хімія використовується, щоб не нападали комахи чи цвілеві гриби.
Руслан стверджує, що мікрогрін – це один з найкорисніших продуктів. За роки його вживання, чоловік і його родина повністю перестали хворіти. Він рекомендує вживати зелень для всіх шанувальників здорового харчування.
Також, він почав вирощувати, так звані, бейбі-овочі.
«Бейбі-овочі ми почали перші в Україні виробляти. В Америці цей бум вже давно. Це такий напрямок – мінімалізм. Там звикли насолоджуватися їжею. Це естетика», — розповів Руслан Грімов.
Модним у здоровому харчуванні мікрогріном Руслан займається дев’ять років. Нюанси виробництва фірми тримають в таємниці. Тож, без фахової освіти, з мінімальною інформацією з інтернету, через спроби і помилки чоловік розробив власну технологію вирощування мікрозелені і продовжує експерименти.
Що таке мігрогрін чи мікрозелень
Мікрозелень, мікрогрін – це зелень городини, зібрана після пророщування до стану проростків. Її використовують як візуальний і смаковий компонент або інгредієнт в ресторанах вишуканої їжі.
Шеф-кухарі використовують мікрогрін, щоб підвищити привабливість і смак своїх страв за допомогою делікатних текстур і особливих смаків.
Їстівну молоду городину і зернові вирощують з різних видів овочів, трав або інших рослин. Розміри варіюються від 2.5 до 8 см.
Нагадаємо, у Житомирі на аквафермі вирощуватимуть австралійських раків.
Окрім того, українець створює дерев’яний посуд, що нагадує витвори мистецтва.
Джерело:https://shotam.info/yak-fermer-z-mykolaieva-pochav-vyroshchuvaty-mikrozelen-pershym-v-ukraini/
Источник: https://rabota-i-trud.ua
19.02.2020