Марія та Сергій Бубнові одні із тих маріупольців, які тікали від російської окупації. Люди мали дім та успішний бізнес, поки не прийшли росіяни: історія переселенців з Маріуполя, які втратили дім і відновили бізнес з нуля
Війна змусила багатьох українців лишити все, що створювали роками, під російськими бомбами. Так сталося із родиною Марії та Сергія Бубнових. Люди тікали з Маріуполя, який згодом окупували росіяни.
Вони мали в місті власне виробництво квашених та маринованих овочів. Бізнес був вдалим і приносив гарний прибуток. Допоки не прийшло повномасштабне вторгнення. Люди покинули домівку й бізнес, пише Центр підтримки та розвитку МСБ. Маріуполь.
«Азовська фабрика — кухня — бізнес, який народився в Маріуполі. Сімейний бізнес, який ми любимо та вкладаємо всі ресурси у його розвиток. Але в Україну прийшла війна. Останнє, що наша компанія змогла зробити — це всю продукцію віддати захисникам Маріуполя, коли наше місто було оточено ворогом», — пишуть підприємці.
Вивезти обладнання з Донеччини підприємцям не вдалося. Тому після переїзду до Славутича шансом розпочати все наново були різні грантові програми.
За словами Марії, за допомогою проєкту USAID «Економічна підтримка України» було отримане необхідне обладнання. Також підприємці подавали заявки на участь в урядових грантових програмах «Власна справа» та «Переробне підприємство». Зрештою, отримали грант на додаткове устаткування.
У Славутичі подружжя Бубнових готує супи за власним рецептом. Вибрали новий продукт, тому й назва — «Нова кухня». Це як домашня страва, але запакована так, що може зберігатися тривалий час без холодильника. Цю технологію привезено в Україну з Нідерландів, щоб зробити життя кращим та легшим і звільнити час для відпочинку та інших важливих справ.
Рецептуру родина розробляла й вдосконалювала понад рік. Нині виробництво активно працює, й за одну зміну на фабриці виготовляють півтори тисячі супів.
Наразі в наявності «Нової Кухні» є борщ з телятиною, суп з курячими фрикадельками, сирний крем-суп та грибний вершковий суп. Замовити продукцію і детальніше дізнатися про технологію виробництва можна на сторінці «Нової Кухні».
Источник: https://rabota-i-trud.ua
08.04.2024