8 ознак того, що ви не готові відкрити власну справу

Попри підприємницьку суть епохи Кремнієвої долини, не кожен здатний займатись бізнесом. І це нормально! Тому не треба розчаровуватись, що хтось воротить мільйонами, а ви не можете відкрити навіть власну крамничку


Початок та розвиток власного бізнесу забирає багато енергії. Це дуже ризиковано, і тому деякі щасливі бути просто найманим працівником.

Попри підприємницьку суть епохи Кремнієвої долини, не кожен здатний займатись бізнесом. І це нормально! Тому не треба розчаровуватись, що хтось воротить мільйонами, а ви не можете відкрити навіть власну крамничку.

Співзасновник Uptima Business Bootcamp Рані Лангер-Кроагер розповіла для Business Insider, як зрозуміти, що вам не варто відкривати свій бізнес.

Ви не готові ризикувати

Сурова реальність бізнесу: 70% стартапів перестають існувати через 10 років. Навіть якщо ваш товар чи послуга просто фантастичні, існує багато перешкод для розвитку –  від нестачі коштів до втрати партнера.

Аби уникнути цього, необхідна умовна «шкала ризиків», яка буде узгоджуватись із вашими фінансовими можливостями. Іншими словами, з’ясуйте, як довго ви можете прожити, поки бізнес розвиватиметься та не буде приносити  прибуток. А прибутку ж може і не бути взагалі. 

Ви маєте “мислення дефіциту”

Деякі люди вважають, що їм постійно недостатньо можливостей чи ресурсів. А це може спричинити відчуття відчаю, яке змушує фокусуватись на тому, чого в них немає, замість того, щоб шукати можливості. Таке мислення може негативно вплинути на бізнес навіть досвідченого підприємця.

Вам потрібен швидкий прибуток

Тенденції малого бізнесу кажуть, що лише 40% стартапів фактично отримують прибуток. А от 82% невдач малого бізнесу пов’язані з проблемами грошових потоків.

Якщо прагнете будь що швидко заробити гроші, то дуже сильно ризикуєте, оскільки будете більше перейматись прибутком, а не розвитком власної справи. І це призведе до негативних наслідків.  

Ви не розумієте своїх фінансових показників

Для підприємця важливо розуміти його бізнес-фінанси. Якщо не слідкуєте за фінансовою документацією, то можете пропустити важливі підказки, які вам потрібно коригувати, виходячи з фактичних, а не прогнозованих показників.

Коли ви не займаєтесь цією фінансовою роботою, це загрожує прийняттям емоційних рішень. І це призводить до катастрофи запуску бізнесу.

У вас немає бізнес-плану

Дослідження підприємницької динаміки Мічиганським університетом показує, що бізнес-план збільшує шанси на довше життя стартапу. Навіть якщо ви вже відкрили бізнес, ще не пізно створити план, який стане вашою дорожньою картою для досягнення мети.

Ви не перевірили свою бізнес-ідею на ринку

Основна причина невдач у бізнесі криється саме у продукті, а не ринку.

Ви можете витратити багато часу, сил та грошей, створюючи щось, що не сприймуть на ринку. Тому спершу переконайтесь, що ви провели маркетингові дослідження, перш ніж втілювати свої бізнес-ідеї. Це може бути огляд ринку, тестовий маркетинг кількох прототипів чи допомога від наставника з досвідом роботи у вашій галузі.

Ви не готові продавати себе і свою ідею

Якщо ви знаєте когось, хто має власний бізнес, то, напевно, чули, як вони скаржаться на маркетинг – одне з найменш улюблених завдань підприємців.

Але ви повинні уособлювати власну справу та виставляти себе. Якщо ж не можете подолати свій страх бути публічним та захищати свій бізнес, то підприємництво, мабуть, не для вас.

Ви хочете робити все самі

У будь-якому бізнесі настає момент, коли потрібно наймати людей і перекладати на них частину завдань.

Занадто велика завантаженість і зосередження всіх задач в одних руках може загальмувати розвиток бізнесу, і тоді вже не буде ресурсів, щоб найняти працівників. А от збільшення вашого ресурсу для стратегічних задач позитивно вплине на розвиток бізнесу.

 

Джерело:https://shotam.info/8-oznak-toho-shcho-vy-ne-hotovi-vidkryty-vlasnu-spravu/

Джерело:  https://rabota-i-trud.ua

03.03.2020

Читати решту статей...