Мета STEM is FEM покращити контакт з учнями та знайти нові інструменти для роботи
Освітній проєкт STEM is FEM запускає платформу вчителів.
Її мета — покращити стосунки між викладачами та учнями. Платформа покликана об’єднати спеціалістів, які готові знаходити нові способи та інструменти для роботи з молоддю. Така мережа стане частиною екосистеми STEM is FEM, створеної у 2024 році.
Адже вчитель — це людина, яка не лише викладає предмети в освітньому закладі, а й ділиться з молоддю життєвим досвідом, підтримує та направляє. За словами голови STEM is FEM Єлізавети Коренко, чотири роки дистанційної освіти, виклики пандемії та повномасштабної війни погіршили зв’язок між викладачами та молоддю. І мета платформи — відновити його.
«Ми хочемо нагадати суспільству про те, що вчитель — це в першу чергу наставник. За п’ять років існування проєкту наша команда зрозуміла: неможливо змінити систему освіти, працюючи з усіма гравцями окремо. Саме тому ми створили екосистему, де всі учасники навчального процесу зможуть комунікувати між собою, ділитися викликами та проблемами — і разом їх долати», — сказала Коренко.
До платформи можуть долучитися:
- викладачі математики, фізики, астрономії, хімії, біології, інформатики і супутніх напрямків, економіки, фінансової грамотності, екології тощо;
- завучі та директори шкіл;
- працівники STEM-напрямків закладів середньої, технічної, вищої освіти;
- викладачі інших дотичних до STEM предметів.
Учасники спільноти зможуть спілкуватися між собою та взаємодіяти з командою STEM is FEM, експертами і менторами екосистеми. А також:
- обмінюватися досвідом та практиками з колегами;
- отримати менторську підтримку від фахівців з різних галузей;
- брати участь у тренінгах, семінарах та освітніх курсах, організованих партнерами проєкту, та отримати за це сертифікати;
- співпрацювати з професіоналами з усіх STEM-напрямків.
Зареєструватися на платформу вчителів можна за посиланням.
Нагадаємо, що STEM is FEM — перша STEM-екосистема в Україні, яка об’єднує організації, людей та ідеї, що взаємодіють для популяризації освіти та кар’єри в галузях науки, технології, інженерії та математики.
Джерело:https://vechirniy.kyiv.ua/news/98880/
Джерело: https://rabota-i-trud.ua
31.05.2024